GELECEĞE İZ BIRAK 

LastikPark

Derdi Lastik Olana Derman LastikPark'ta.

HerLastik

 "HerLastik Sana Uyar" dediğimiz yeni sloganımızla, çok markalı perakendeciliği her geçen gün daha fazla tüketiciyle buluşturuyoruz.

LastikVS

"Konu Lastikse, Çözüm LastikVs” diyerek yeni LastikVS noktalarımız ile her geçen gün büyüyoruz.

LastikPark Performans

Günümüzde tüketicilerin değişen lastik ihtiyaçlarına her zaman karşılık veren LastikPark, üst segment araç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılıksız bırakmadı.

HerLastik Performans

Gelişmiş performans lastikleri ürün gamıyla, HerLastik Performans yeni konseptimiz ile tükecilerin yanındayız.

LastikVs Performans

Gelişmiş performans lastikleri ürün gamıyla, LastikVs Performans yeni konseptimiz ile tükecilerin yanındayız.

96 YILLIK TARİHİMİZ İLE HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

DEĞER BİLİR,
DEĞER KATAR

DEĞER BİLİR DEĞER KATAR

Tatko olarak 96. yılımızı kutluyoruz. Geride bıraktığımız ve bir asra yaklaşan lastik yolculuğumuzda önceliğimiz tüm paydaşlarımıza değer katmak, sektöre yön veren çözümler oluşturarak iz bırakmak oldu. Çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımızla birlikte ürettiğimiz sürdürülebilir ve inovatif çözümler sayesinde lastik pazarına ilham olmaya devam ediyoruz. Binek, ticari ve yol dışı lastiklerinden oluşan geniş ürün gamımız, dağıtım kanalı yönetimimizde bulunan LastikPark, HerLastik, LastikVS, LastikUstam ve Point-S markalı tabelalarımız ile Türkiye’nin 81 ilinde 750 noktada hizmet veren en geniş bağımsız çok markalı perakende lastik zinciriyiz. Filo yönetimi çözümlerimizde ticari lastikler ve yol dışı lastikler için geliştirdiğimiz geniş servis ağı hizmetimiz, 7/24 müşteri hizmetleri operasyonumuz, kilometre kontratlı yerinde hizmet politikamız, yenileme tesislerimizde yürüttüğümüz kaplama operasyonumuz ile tüm Türkiye’de kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

 TATKO LASTİK